Гоффенгайм — РБ Лейпциг 1:1 Відео голів та огляд матчу Бундесліги

04 мая 2024, 08:48 | Футбол

Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Німеччини, що відбувся 3 травня 2024 року.

У рамках 32 туру Бундесліги-2023/24 РБ Лейпциг гостював у Гоффенгайма.

"Червоні бики" на рівних із суперниками провели перший тайм і змогли залишити його за собою завдяки голу під перерву.

Однак після відпочинку тактика команди Марко Розе щодо втримання рахунку провалилась, і хоча Лейпциг терпів без пропущених голів аж до 90 хвилини, проте все одного не втримав перемогу.

До вашої уваги відео найкращих моментів матчу Гоффенгайм — РБ Лейпциг у рамках 32-го туру німецької Бундесліги-2023/24:

Гоффенгайм — РБ Лейпциг 1:1 Голи: Крамарич, 90 — Шешко, 38 Гоффенгайм: Бауманн — Кабак (Мурштедт, 79), Грілліч, Акпогума — Кадержабек, Премель, Штах (Бішоф, 79), Бюлтер — Крамарич — Бебу (Конте, 90+2), Беєр (Юрасек, 67) РБ Лейпциг: Гулачі — Генріхс, Орбан, Люкеба, Раум — Ольмо (Сімакан, 77), Айдара (Кампль, 77), Шлагер (Зайвальд, 16), Сімонс — Шешко (Баумгартнер, 59), Опенда (Поульсен, 77) Попередження: Кабак — Сімонс, Раум Вилучення: Сімонс, 72 (друга жовта картка)