Мельник: У Вересу були два-три непогані моменти, але підвела реалізація

02 мая 2024, 11:02 | Футбол
фото с football.ua
Размер текста:

Захисник Вересу прокоментував поразку від Динамо Київ.

Напередодні рівненський Верес поступився київському Динамо в перенесеному гостьовому матчі п’ятого туру української Прем’єр-ліги.

Динамо Київ — Верес 3:0 Відео голів та огляд матчу УПЛ Після завершення гри захисник "червоно-чорних" Олександр Мельник прокоментував виступ власної команди.

"Важко щось аналізувати після такої непростої гри. Команда програла. Ми намагалися сьогодні будувати гру більше від захисту, вибігати в контратаки.

В першому таймі це вдавалося непогано, а в другому трішки напевно підсіли, втомились.

Суперник змушував нас багато грати без м’яча. Особливо, у другому таймі. Іноді, уже контролюючи м’яч, ми занадто поспішали і втрачали його. Загалом, ми готувалися саме до такої гри, що потрібно буде терпіти і чекати шансу, щоб вибігти у швидку атаку.

На мою думку, у нас були два-три непогані моменти, але підвела реалізація", — заявив український фахівець.

Наступний матч рівненський Верес проведе вдома проти закарпатського Миная.

Источник: football.ua