Друга ліга: ЮКСА впоралася зі Скалою 1911, Тростянець і Дружба поділили очки з Локомотивом і Звягелем

27 апреля 2024, 16:54 | Футбол

Завершилися перші три поєдинки 26 туру третього дивізіону України.

У рамках двадцять шостого туру української Другої ліги-2023/24 у суботу, 27 квітня, відбулися три матчі.

Тростянець і Локомотив не виявили сильнішого, обмінявшись голами.

Тростянець — Локомотив 1:1 Голи: Гезело, 56 — Кратов, 31 (пен. ) ЮКСА ледь не втратила перемогу на останніх хвилинах виїзного поєдинку зі Скалою 1911.

Скала 1911 — ЮКСА 0:1 Гол: Росіан, 78 На 90+4 хвилині Авер'янов (Скала 1911) не реалізував пенальті А от Звягель зумів врятуватися від поразки Дружбі завдяки пізньому голу.

Дружба — Звягель 1:1 Голи: Сторчоус, 70 — Оринчак, 90+6 Завтра, 28 квітня, мають відбутися ще два поєдинки турніру.