Мудрика запропонували Тоттенгему

Сегодня, 11:23 | Футбол
Михайло Мудрик, Getty Images
Размер текста:

Лондонський Челсі вирішив долю українського нападника Михайла Мудрика, який нещодавно повернувся до великої гри на тлі скасованої допінгової дискваліфікації, і хоче відправити гравця в оренду цьогорічного літнього трансферного вікна.

Варіантів на ринку при цьому достатньо — Лідс та Ковентрі запропонували свої послуги в АПЛ, а французький Страсбур готовий допомогти з ігровою практикою в Лізі 1.



Акцент 25-річного українця при цьому зосереджений саме на продовженні виступів у Англії, тож доречним у цьому буде в цьому випадку й новий, третій варіант — лондонський Тоттенгем.

"Шпори" отримали кандидатуру Мудрика на розгляд, але наразі жодних кроків у цьому напрямку не робили.

Клуб наразі інтенсивно намагається підписати вінгера Ліверпуля Коді Гакпо саме на позицію ліворуч в атаці, і допоки цей трансферний кейс не розв’язано, варіант з українцем розглянуто не буде.

Источник: football.ua



Теги:
Добавить комментарий
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ 
Реклама
Последние новости  Украина  |  Россия  |  Мир
  
Облако тегов
Курс металлов на сегодня  НБУ
Металл Покупка Динамика
Золото 34 333 397,00
+380 417,00  
Серебро 455 155,00
+59,00  
Платина 24 299 771,00
+111 177,00  
Палладий 24 618 805,00
-419 443,00