Манчестер Сіті майже витратив мільярд євро на трансфери за три роки: більше інвестував лише один клуб

Сегодня, 07:23 | Футбол
Голанд, getty images
Размер текста:

Після оформлення трансферу англійського півзахисника Елліота Андерсона з Ноттінгем Форест загальні витрати Манчестер

Сіті на придбання футболістів за останні три роки зросли до 824 мільйонів фунтів стерлінгів (близько 964 мільйонів євро).

За інформацією Sky Sports, саме перехід Андерсона обійшовся містянам у 116 мільйонів фунтів (приблизно 136 мільйонів євро), що зробило його найдорожчим англійським футболістом в історії.

За обсягом інвестицій на трансферному ринку з літа 2023 року Манчестер Сіті поступається лише Челсі. Лондонський клуб, за даними джерела, за цей період витратив на новачків близько 1 мільярда фунтів стерлінгів (приблизно 1,17 мільярда євро).

По материалам: skysports.com
Источник: football.ua



Теги:
Добавить комментарий
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ 
Реклама
Самые популярные игры: "Настольные"
День ангела  сегодня  |  завтра
 03 июля 2026

Мужчины с этим редким именем в детстве часто болеют, они нерешительны и скромны, общаться с ними непросто. Судьба не балует их, а с некоторыми обходится до... Читать дальше

Новини українською