ЛНЗ на своєму офіційному сайті оголосив про відхід двох півзахисників — В'ячеслава Танковського та Марко Подоляка. У футболістів закінчилися контракти і сторони вирішили їх не продовжувати. Минулого сезону Танковський провів 20 матчів, у яких забив один гол та віддав один асист. На рахунку Подоляка лише один поєдинок.
Подробней
От греческого мужественный защитник. В детстве Саши часто болеют, но подростками усиленно занимаются спортом и вырастают довольно крепкими и целеустремленн... Читать дальше