ЛНЗ попрощався з Танковським та Подоляком, Руніч та Борячук покинули Рух і Епіцентр

Сегодня, 18:43 | Футбол
ФК ЛНЗ
Размер текста:

ЛНЗ на своєму офіційному сайті оголосив про відхід двох півзахисників — В'ячеслава Танковського та Марко Подоляка.

У футболістів закінчилися контракти і сторони вирішили їх не продовжувати.

Минулого сезону Танковський провів 20 матчів, у яких забив один гол та віддав один асист. На рахунку Подоляка лише один поєдинок.



Епіцентр, у свою чергу, попрощався з нападником Андрієм Борячуком, який виступав за клуб УПЛ з літа минулого року.

Минулого сезону Борячук відіграв 12 матчів, у яких забив один гол.



Насамкінець склад львівського Руху залишив Василь Руніч, який виступав за "львів" з весни 2020 року.

Минулого сезону Руніч провів 24 матчі, в яких віддав дві гольові передачі.

Раніше повідомлялося, що Задерака — перший літній новачок Буковини.

По материалам: https
Источник: football.ua



Теги:
Добавить комментарий
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ 
Реклама
Самые популярные игры: "Шарики"
День ангела  сегодня  |  завтра
 22 июня 2026

От греческого мужественный защитник. В детстве Саши часто болеют, но подростками усиленно занимаются спортом и вырастают довольно крепкими и целеустремленн... Читать дальше