Бенфіка збирається запропонувати Моурінью новий контракт

Сегодня, 14:12 | Футбол
Жозе Моурінью, Getty Images
Размер текста:

Президент Бенфіки Руй Кошта вважає головного тренера Жозе Моурінью ключовим фактором у перебудові клубу, передає журналіст Ніколо Скіра.

Повідомляється, що "орли" планують запропонувати 63-річному спеціалісту новий контракт, розрахований до кінця червня 2028 року. Моурінью очолює лісабонський клуб із вересня 2025-го.

Зараз Жозе пов'язаний із Бенфікою розрахованою до завершення сезону-2026/27 угодою. Тим часом на спеціаліста претендує Реал Мадрид.

"Орли" без поразок у 31-му матчі йдуть другими в чемпіонаті Португалії, сімома очками поступаючись Порту за три тури до кінця поточної кампанії.

Источник: football.ua



Теги:
 Клуб Тим Порту
Добавить комментарий
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ 
Реклама
Самые популярные игры: "Настольные"
День ангела  сегодня  |  завтра
 02 мая 2026

От греческого - земледелец. У малыша Егорки аналитический склад ума. Если у соседей собака принесет трех щенков, то ему никак не объяснить, почему в прошлы... Читать дальше