Фенікс-Маріуполь підсилився Оріховським та Грицаком

Вчера, 23:02 | Футбол
Павло Оріховський, пресслужба ФК Фенікс-Маріуполь
Размер текста:

ФК Фенікс-Маріуполь, який цього сезону виступає у Першій лізі та пробився до чвертьфіналу Кубка України, підсилився двома новими півзахисниками – 29-річним Павлом Оріховським та 26-річним Назаром Грицаком.

Павло Оріховський – вихованець київського Динамо, де грав у юнацьких та молодіжних командах. Також захищав кольори Чорноморця, київського Арсеналу, Руху та Колоса (Ковалівка). Раніше викликався до юнацьких (U-16, U-17) та молодіжної (U-21) збірних України.



Назар Грицак розпочав кар’єру в школі Львова. Виступав за аматорські та професійні клуби, серед яких Мункач, Корміл, ФК Самбір, Благо-Юність (Івано-Франківська область), Карпати (Львів), Агробізнес (Волочиськ), ФК Хуст та Скала 1911 у Другій лізі України.

Раніше, під час зимової перерви, команду поповнили захисники Олександр Чорноморець і Назар Балаба, півзахисники Андрій Кухарук, Валерій Кучеров, Ростислав Русин, Олег Синиця, а також нападник Сергій Кисленко.

По материалам: feniks-ilyich.com.ua
Источник: football.ua



Теги:
Добавить комментарий
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ 
Реклама
TOP  ЧП  |  Общество
  
День ангела  сегодня  | 
 06 марта 2026

От греческого - земледелец. У малыша Егорки аналитический склад ума. Если у соседей собака принесет трех щенков, то ему никак не объяснить, почему в прошлы... Читать дальше