Оболонь звинуватила Олександрію у зриві матчу УПЛ

Сегодня, 12:02 | Футбол
КСК Ніка, ФК Олександрія
Размер текста:

Оболонь оприлюднила офіційну позицію щодо скасованого матчу 17-го туру VBET Української Прем’єр-ліги проти Олександрії. У столичному клубі переконані, що відповідальність за зрив поєдинку лежить на господарях.

"ФК Оболонь вважає, що ФК Олександрія недостатньо зробив для підготовки поля і поле було неготове для проведення матчу.

Таке вже траплялося, що наші команди через стан поля в Олександрії не змогли зіграти восени і ми погодились зіграти весною, але тоді був певний форс-мажор і Олександрія мала недостатньо часу для підготовки поля. Цього разу виникла зовсім інша ситуація і часу було вдосталь для створення нормальних умов для проведення матчу.

Головний суддя та офіційний представник Прем?єр-ліги прийняли рішення не проводити матч через травмонебезпечний стан поля.

Однак, ФК Олександрія, який зірвав проведення матчу, в ЗМІ всіляко відмивався від своєї недолугості та фактично звинуватив нашу команду у зриві матчу. Мало того, своїми діями виконавчий директор Дмитро Кітаєв спровокував фанів і ті агресивно закидали автобус з гравцями нашої команди сніговими кульками, розбивши лобове скло автобусу.



Команда протягом півтори години чекала, що до неї підійдуть та принесуть вибачення за ситуацію, що склалася, однак цього не відбулося — жодних вибачень ми так і не отримали.

Вважаємо, що за непідготовлене поле та зрив матчу ФК Олександрія має понести покарання згідно регламенту змагань та компенсувати нашому клубу понесені збитки", — йдеться у заяві киян.

Після 17 турів Олександрія набрала 12 очок і посідає 15 та передостаннє місце в УПЛ. В активі Оболоні 18 очок та 12 позиція.

По материалам: fc.obolon.ua
Источник: football.ua



Теги:
Добавить комментарий
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ 
Реклама
Последние новости  Бизнес  |  Политика
  
Теплее всего