Вінісіуса та Беллінгема жорстко освистали перед матчем із Леванте

Вчера, 23:06 | Футбол
Вінісіус Жуніор та Джуд Беллінгем, Getty Images
Размер текста:

Домашній матч проти Леванте розпочався для мадридського Реала з відкритого конфлікту між трибунами та командою. Ще під час оголошення складів диктор стадіону був змушений робити паузи — прізвища лідерів команди, Вінісіуса Жуніора та Джуда Беллінгема, потонули в оглушливому свисті та гулі невдоволення.

Після поразки в Ель-Класіко в фіналі Суперкубка Іспанії (3:2) й принизливого фіаско та вильоту з Кубка Короля, атмосфера на стадіоні Сантьяго Бернабеу перетворилася з розчарування на відверту ворожнечу. Вболівальники вершкових, розлючені останніми невдачами клубу, обрали своєю мішенню тих, кого ще вчора носили на руках.

Вінісіус та Беллінгем, які мали б вести команду за собою, зіткнулися з небаченою раніше агресією з боку  Бернабеу ще на розминці. Плакати з вимогами відставки президента клубу Флорентіна Переса та образливі вигуки супроводжували кожен дотик футболістів до м'яча до початку гри.



Для головного тренера Альваро Арбелоа ця ситуація стала справжнім іспитом. Легенда клубу, який зараз очолює команду, опинився у складній ситуації: йому потрібно не лише налагодити гру, а й психологічно відновити своїх ключових виконавців, які опинилися під шаленим тиском власної публіки.

На радість для вболівальників королівського клубу, Реал Мадрид впевнено здобув першу перемогу під керівництвом Арбелоа, обігравши аутсайдера Ла Ліги Леванте (2:0).

По материалам: goal.com
Источник: football.ua



Теги:
Добавить комментарий
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ 
Реклама
TOP  ЧП  |  Общество
  
Самые популярные игры: "Настольные"
Тайна имени

Латинское слово, означающее «сорная трава». Это красивое женское имя довольно распространено в Средней Азии. Тип женщин одновременно активных и флегматичны... Читать дальше