Сампдорія шукає підсилення в оборону: у шортлисті гравець Інтера та ексзахисник Барселони

Сегодня, 15:57 | Футбол
Франко Карбоні, ФК Емполі
Размер текста:

Сампдорія планує серйозне підсилення захисної лінії під час зимового трансферного вікна. Причиною стала важка травма Лоренцо Венуті, у якого діагностували розрив хрестоподібної зв’язки коліна, що вибило гравця на тривалий термін.

Як повідомляє CalcioMercato, одним із головних кандидатів на підсилення є Франко Карбоні. 22-річний аргентинець належить Інтеру та нині виступає в оренді за Емполі, де має обмежену ігрову практику. Розглядається варіант дострокового повернення гравця та його нової оренди — цього разу до Сампдорії.



Окрім Карбоні, клуб також стежить за центральним захисником Сассуоло Касом Одендалем. Ще одним варіантом є Герасімос Мітоглу з АЕКа — 26-річний грек із контрактом, що спливає, якого запропонував новий головний скаут клубу Самуель Карденас.

Також у медіа з’являлася інформація про інтерес Сампдорії до Єррі Міни з Кальярі, однак цей варіант вважається малореалістичним через фінансові умови та статус гравця, який до нещодавньої травми був основним у складі сардинців.

По материалам: calciomercato.com
Источник: football.ua



Теги:
Добавить комментарий
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ 
Реклама
Последние новости  Шоу-биз и культура
  
Облако тегов
Курс металлов на сегодня  НБУ  |  ЦБР
Металл Покупка Динамика
Золото 34 333 397,00
+380 417,00  
Серебро 455 155,00
+59,00  
Платина 24 299 771,00
+111 177,00  
Палладий 24 618 805,00
-419 443,00