Аль-Хіляль запропонував Невешу новий контракт, але готовий до продажу

Вчера, 21:57 | Футбол
Рубен Невеш, Getty Images
Размер текста:

Аль-Хіляль запропонував опорному півзахиснику Рубену Невешу новий дворічний контракт на покращених умовах. Про це повідомляє журналіст Бен Джейкобс для talkSPORT.

За інформацією джерела, 28-річний португалець раніше вже відхиляв кілька пропозицій щодо продовження угоди, однак нинішній варіант він серйозно розглядає. Водночас у клубі готові вислухати пропозиції в разі його відмови від нового контракту — орієнтовна сума можливого трансферу становить від 15 мільйонів фунтів.



Ситуацію навколо Невеша уважно відстежують кілька клубів англійської Прем’єр-ліги. Ньюкасл зберігає давній інтерес до півзахисника, Лідс уже звертався з запитом, а Манчестер Юнайтед раніше також пов’язували з можливим трансфером, хоча офіційних переговорів наразі не було.

Рубен Невеш перейшов до Аль-Хіляля з Вулвергемптона влітку 2023 року за 47 мільйонів фунтів. Відтоді він провів 108 матчів за саудівський клуб, забив 14 голів та віддав 25 результативних передач.

По материалам: talksport.com
Источник: football.ua



Теги:
Добавить комментарий
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ 
Реклама
Последние новости  Бизнес  |  Политика
  
Облако тегов
Курс металлов на сегодня  НБУ  |  ЦБР
Металл Покупка Динамика
Золото 34 333 397,00
+380 417,00  
Серебро 455 155,00
+59,00  
Платина 24 299 771,00
+111 177,00  
Палладий 24 618 805,00
-419 443,00