Артета: Гвардіола був моїм героєм як футболіст

Вчера, 17:01 | Футбол
Артета та Гвардіола, Getty Images
Размер текста:

Головний тренер Арсенала Мікель Артета розповів про свого друга, колегу та конкурента Пепа Гвардіолу.

"Це той, кого я зустрів, коли мені було 15 років. Він був моїм героєм як футболіст. Пізніше ми почали працювати разом і провели один із найкращих періодів у моєму житті.

Якщо я зараз займаю ту посаду, яку займаю, то це значною мірою завдяки йому", — сказав Артета Sky Sports.

Мікель Артета працював у тренерському штабі Пепа Гвардіоли в Манчестер Сіті з 2016 по 2019 рік, перш ніж очолити Арсенал.

Наразі команда Артети лідирує в Прем’єр-лізі з 26 очками, випереджаючи Манчестер Сіті Гвардіоли на чотири бали (22 очки).  

Раніше повідомлялося, що Луїс Енріке, Флік, Алонсо та Мареска — у голосуванні за звання найкращого тренера світу в 2025 році.

По материалам: skysports.com
Источник: football.ua



Теги:
Добавить комментарий
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ 
Реклама
Последние новости  Бизнес  |  Политика
  
Теплее всего
Самые популярные игры: "Настольные"