Гаттузо втратив двох гравців перед матчами збірної Італії

Сегодня, 13:37 | Футбол
Дженнаро Гаттузо, getty images
Размер текста:

Збірна Італії зазнала кадрових втрат перед жовтневими матчами кваліфікації чемпіонату світу-2026. Головний тренер “адзуррі” Дженнаро Гаттузо змушений був внести дві зміни у список викликаних футболістів.

У суботу стало відомо, що вінгер Лаціо Маттіа Дзакканья не зможе взяти участі у матчах національної команди через пошкодження. Замість нього до табору збірної викликаний форвард Фіорентини Роберто Пікколі.



У понеділок Федерація футболу Італії (FIGC) підтвердила, що Маттео Політано (Наполі) також залишає розташування збірної. Гравець отримав травму у матчі проти Дженоа (2:1) і був змушений достроково покинути поле. Замість нього до команди доєднається Леонардо Спінаццола. Для нього це перший виклик у збірну з вересня 2023 року.

Італія проведе два матчі у жовтні — проти Естонії (11 жовтня) та Ізраїлю (14 жовтня) в рамках європейського відбору до ЧС-2026.

По материалам: football-italia.net
Источник: football.ua



Теги:
Добавить комментарий
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ 
Реклама
TOP  ЧП  |  Общество
  
Тайна имени

Брунхильд, Брунгильда ("поединок"), героиня скандинаво-германской мифологии, самая воинственная и самая прекрасная валькирия, бросившая вызов Одину: она да... Читать дальше

Облако тегов