Директор Баєра – про трансфер Вірца: Починаючи з лютого-березня ми вже більше обговорювали, до якого клубу і якої ліги він перей

Вчера, 18:07 | Футбол
Сімон Рольфес, getty images
Размер текста:

Спортивний директор леверкузенського Баєра Сімон Рольфес висловився про трансфер Флоріана Вірца в англійський Ліверпуль. Його слова наводить Bild.

"Нашим завданням було продовжити контракт із Флоріаном і утримати його хоча б на рік. Поступово ми стали розуміти, що його більше цікавив відхід із клубу. Починаючи з лютого-березня ми вже більше обговорювали, в який клуб і яку лігу він перейде.

Від його батьків ми знали, з ким вони спілкувалися.

Зарубіжні клуби, зокрема Ліверпуль і Манчестер Сіті, також інформували нас і ставилися до переговорів найпрофесійнішим і найсерйознішим чином.

У травні він повідомив нам, що вирішив перейти в Ліверпуль. Думаю, він чудово підходить їм. Флоріану дали зрозуміти, чому він їм потрібен, і такий підхід був вкрай важливим аспектом у всій угоді.

Після того як Флоріан розповів нам про свою перевагу, ми контактували тільки з Ліверпулем. І з самого початку переговорів мені було ясно, що все вийде", — сказав Рольфес.

Раніше повідомлялося, що Зальцбург підписав 17-річного вінгера Баєра.

По материалам: bild.de
Источник: football.ua



Теги:
Добавить комментарий
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ 
Реклама
Последние новости  Украина  |  Россия  |  Мир
  
Облако тегов
Толкование снов
 (Сонник Мисс Хассе)

Ничего не делай неподумавши. Читать дальше