Аталанта знайшла заміну Руджері в Дженоа

Сегодня, 14:15 | Футбол
Онест Аханор, Getty Images
Размер текста:

Аталанта впевнена в здійсненні трансферу лівого захисника/півзахисника Дженоа Онеста Аханора, передає журналіст Ніколо Скіра.

Очікується, що "нерадзуррі" підпишуть із 17-річним італійцем нігерійського походження контракт за схемою "3+2". За свого вихованця "россоблу" мають отримати 20 млн євро з бонусами.

Сезон-2024/25 став для Аханора першим на найвищому рівні. Наприкінці вересня 2024-го Онест дебютував за Дженоа в Серії А, у підсумку провівши шість матчів і записавши на свій рахунок один асист.

У клубі з Бергамо він має замінити свого колегу за позицією Маттео Руджері, щодо трансферу якого нещодавно домовився мадридський Атлетіко.

Источник: football.ua



Теги:
Добавить комментарий
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ 
Реклама
Облако тегов
Тайна имени

героиня германского эпоса "Песнь о Нибелунгах", жена Зигфрида, после смерти героя ставшая женой гуннского короля Аттилы (норв., Атли). Известна необыкновен... Читать дальше