Міжнародна федерація футболу (ФІФА) дискваліфікувала одразу двох гравців Бока Хуніорс на чотири матчі в рамках клубного чемпіонату світу-2025. Під санкції потрапили захисник Ніколас Фіґаль та півзахисник Андер Еррера. Обидва футболісти були вилучені у першому турі турніру, в якому аргентинський клуб зіграв унічию з Бенфікою — 2:2.
Еррера, який отримав м'язове пошкодження і перебував на лаві запасних, побачив перед собою червону картку вже на 45-й хвилині за агресивні протести на адресу головного арбітра. Натомість Фіґаль був вилучений безпосередньо з поля на 88-й хвилині за грубий фол проти Флорентіну Луїша. У Бока Хуніорс вже підтвердили, що клуб офіційно звернувся до ФІФА з наміром оскаржити це рішення. Розгляд апеляції може відбутися до наступного матчу аргентинців у турнірі. Нагадаємо, що в другому турі КЧС-2025 Бока зустрінеться з мюнхенською Баварією. Поєдинок відбудеться в ніч на 21 червня.
Подробней Скачать
От древнееврейского - горькая, печальная, отвергающая. Машеньку многие знают как добрую, нежную, спокойную девочку. Сама еще дитя, а уже берется нянчить мл... Читать дальше