Банада: Власні помилки наприкінці сезону дуже дорого нам коштують

07 мая 2025, 23:56 | Футбол
Євген Банада, fclb.com.ua
Размер текста:

Центральний півзахисник Лівого Берега Євген Банада висловився щодо поразки в перенесеному (недограному) поєдинку 21-го туру УПЛ-2024/25.

Кривбас — Лівий Берег 4:0 Відео голів та огляд матчу 07.05.2025 На думку 33-річного українця, "лелеки" чимало помилялися в Кривому Розі, що й призвело до розгромної невдачі.

"Складно щось говорити, коли програєш з великим рахунком. Треба проаналізувати цей матч і готуватися до наступного туру. На жаль, чимало сьогодні помилялися, не було необхідного підстрахування.

До того ж, пропустили після рикошету. У тому епізоді не пощастило. Власні помилки наприкінці сезону дуже дорого нам коштують. Попереду на нас очікують три найбільш важливі матчі", — цитує гравця офіційний сайт Лівого Берега.

Підопічні Віталія Первака йдуть 14-ми в турнірній таблиці чемпіонату України, маючи 23 залікових бала після 27-ми зіграних матчів. Наступного понеділка, 12 травня, вони гостюватимуть в Інгульця.

По материалам: fclb.com.ua
Источник: football.ua



Теги:
Добавить комментарий
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ 
Реклама
TOP  ЧП  |  Общество
  
Новини українською