Іглесіас – другий гравець із виїзним хет-триком Барселоні в Ла Лізі в XXI столітті

Вчера, 14:39 | Футбол
фото с football.ua
Размер текста:

Іспанський виконавець повторив досягнення легендарного уругвайця.

Орендований у Реал Бетіс центральний нападник Сельти Борха Іглесіас оформив хет-трик у виїзному поєдинку з Барселоною в 32-му турі Ла Ліги-2024/25.

Барселона — Сельта 4:3 Відео голів та огляд матчу 19.04.2025 За даними transfermarkt, для 32-річного іспанця це був третій у кар'єрі поєдинок (і перший саме в Ла Лізі), в якому він відзначився трьома голами.

OptaJose в той же час повідомляє, що Іглесіас став другим гравцем, якому вдалося тричі уразити ворота Барселони на виїзді в чемпіонаті Іспанії у XXI столітті.

Першим таким виконавцем був центрфорвард Дієго Форлан. У травні 2005 року його хет-трик допоміг Вільярреалу зіграти з "блаугранас" унічию (3:3).

Іглесіас у ході поточної кампанії відзначився вісьмома голами й двома асистами в 33-х матчах усіх турнірів. Клубом із Віго він орендований до кінця сезону-2024/25.

Источник: football.ua



Теги:
Добавить комментарий
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ 
Реклама
Последние новости  Украина  |  Россия  |  Мир
  
Теплее всего