"Хочу продовжувати в Арсеналі": Саліба відповів на чутки про Реал Мадрид

11 марта 2025, 21:27 | Футбол
фото с football.ua
Размер текста:

Лідер оборони "канонірів" не замислюється про зміну клубної прописки.

Напередодні у ЗМІ неодноразово ширилася інформація про бажання мадридського Реала підписати ключового центрального захисника лондонського Арсеналу Вільяма Саліба у майбутньому.

23-річний французький центрбек заявив, що прагне продовжувати грати за "канонірів".

"Я дуже щасливий тут, в Арсеналі. У мене два з половиною роки контракту, і я хочу продовжувати грати тут.

Я хочу виграти великі речі з Арсеналом. Якщо ви залишите цей клуб і нічого не виграєте, то вболівальники забудуть про вас.

Моя ціль — виграти трофеї з Арсеналом Переговори про новий контракт? Ще ні... Зараз немає причин для того, щоб поспішати. Я щасливий в Арсеналі. Ось і все", — цитує слова Саліба журналіст Фабріціо Романо.

Нагадаємо, поточний контракт Вільяма Саліба з Арсеналом спливає влітку 2027 року.  Портал Transfermarkt оцінює гравця в 80 мільйонів євро.

У поточному сезоні французький центрбек провів на клубному рівні 3341 хвилину у 38 матчах, в яких він забив два голи та заробив одне вилучення.

Источник: football.ua



Теги:
Добавить комментарий
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ 
Реклама
TOP  ЧП  |  Общество
  
День ангела  сегодня  |  завтра
 14 марта 2025

Происходит от греческого имени Маркое, которое, в свою очередь, произошло предположительно от латинского слова маркус - молоток. Другая версия заключается ... Читать дальше