Рома — Динамо Київ: статистика першого тайму

24 октября 2024, 21:11 | Футбол

Вашій увазі головні цифри першої половини матчу Ліги Європи.

Представляємо вашій увазі статистику першого тайму у матчі третього туру основного етапу Ліги Європи між італійською Ромою та київським Динамо.

За підсумками першого тайму команда Івана Юрича веде у рахунку завдяки єдиному голу у виконанні українського форварда Артема Довбика, який на 23 хвилині реалізував пенальті.

За статистикою у "вовків" велика перевага у володінні м'ячем, а також за моментами. По ударах Рома попереду з рахунком 8:6, а у площину воріт — 1:1.

Тим не менш, на рахунку "вовків" 18 атак на ворота Руслана Нещерета проти шести у "біло-синіх".