Ліга націй. Фарерські острови та Північна Македонія поділили очки

07 сентября 2024, 18:11 | Футбол
Вілйорнур Давідсен, Getty Images
Размер текста:

У стартовому матчі сьогоднішнього дня у рамках першого туру Ліги націй збірна Фарерських островів на своєму полі зіграла внічию з Північною Македонією.

Матч закінчився із рахунком 1:1. Господарі поля відкрили рахунок на дев'ятій хвилині, коли Вілйорнур Давідсен реалізував пенальті. Гості відповіли тією ж монетою – на 49 хвилині Еніс Барді скористався одинадцятиметровим ударом та зрівняв цифри на табло.

В іншому матчі групи С4 між собою зіграють Вірменія та Латвія.

Фарерські острови — Північна Македонія 1:1

Голи: Давідсен, 9 (пен) — Барді, 49 (пен).