Вінгер Минаю дав свій коментар. Вінгер Минаю Владислав Вакула поділився емоціями після переможного матчу з Металістом 1925. "Завжди приємно перемагати і тим більше — у домашніх матчах, коли є підтримка наших вболівальників. Нам дуже потрібна була перемога і ми виконали цю задачу на всі 100 відсотків. Емоції дуже позитивні, всі хлопці хотіли виграти і всі задоволені. І ми будемо рухатись до наступних матчів, щоб перемагати знову і знову", — сказав Вакула. Переглянути цей допис в Instagram Допис, поширений FC Minaj (@minaj_footballclub) На Football.ua доступний огляд матчу Минай — Металіст 1925.
Подробней Скачать
Происхождение: Никандр от греческого победитель — мужей. Именины: 28 марта, 18 июня, 7 октября, 17, 20 ноября. Производные: Никандрушка, Никанка, Ника, Ни... Читать дальше