Захисник Дніпра-1 перейшов у португальський Шавіш

07 июля 2022, 00:35 | Футбол
фото с football.ua
Размер текста:

Футболіст відправився у оренду на батьківщину.

В захисника СК Дніпро-1 португальця Нельсона Монте закінчився договір оренди з іспанською Альмерією.

Але за український клуб у наступному сезоні він виступати не буде. Футболіст знову орендований, на цей раз португальським Шавішем.

Оренда розрахована на наступний сезон. Шавіш зумів зберегти прописку у вищому дивізіоні країни завдяки перемозі над Морейренсі у плей-оф.

Що стосується Монте, то у складі Альмерії він не з'являвся на поле, провівши в іспанській команді п'ять місяців.

Источник: football.ua



Добавить комментарий
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ 
Реклама
Облако тегов
День ангела  сегодня  |  завтра
 22 июня 2026

От греческого мужественный защитник. В детстве Саши часто болеют, но подростками усиленно занимаются спортом и вырастают довольно крепкими и целеустремленн... Читать дальше