Арбітриня УАФ Петрова: У Новій Кахівці мені погрожували десятирічним ув'язненням

27 мая 2022, 17:18 | Футбол
фото с football.ua
Размер текста:

Українська рефериня розповіла про полон у російських військових.

Українська арбітриня Ірина Петрова розповіла про те, як її затримали російські фашисти та утримували у в'язниці, не зважаючи на клаустрофобію.

"Для мене великий стрес знаходитись у замкнутому просторі через клаустрофобію. Потім залякували, що дадуть від 15 діб до десяти років ув'язнення. Ми відмовились судити їх футбольні матчі, а також виходили на проукраїнські мітинги.  

Кожного дня було страшно за те, що може відбутись в наступну хвилину. Постійно видаляли повідомлення та фото з телефону, щоб хоч якось почувати себе у безпеці.

 

Зараз у Новій Каховці залишилось мало патріотів та й ті мовчать — дуже страшно. Зараз в місті дуже багато колаборантів, що перейшли на сторону окупанта. Особисто я сподіваюсь на краще та вірю в ЗСУ. Це може зайняти час, але згодом все обов'язково буде добре", — розповіла Петрова для Футбол News.

Відзначимо, що Нова Каховка знаходиться в окупації з першого дня повномаштабного вторгнення російсько-фашиської армії в Україну.

Источник: football.uaТеги:
 все фото
Добавить комментарий
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ         
Реклама
Последние новости  Бизнес  |  Политика
  
День ангела  сегодня  |  завтра
 03 июля 2022

Мужчины с этим редким именем в детстве часто болеют, они нерешительны и скромны, общаться с ними непросто. Судьба не балует их, а с некоторыми обходится до... Читать дальше