Кадіс — Реал 1:1 Відео голів та огляд матчу

16 мая 2022, 09:35 | Футбол

До вашої уваги відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату Іспанії.

Мадридський Реал у рамках 37-го туру іспанської Ла Ліги вже не мав жодної турнірної мотивації, тому дозволив собі втратити очки під час гостьового матчу проти Кадіса. Андрій Лунін відстояв у рамці воріт "вершкових" увесь поєдинок, однак експериментальний захист від Карло Анчелотті зумовив один пропущений гол для нього. Однак, український голкіпер у другому таймі встиг навіть самостійно виправити власну помилку, якої припустився під час фолу проти Альваро Негредо у власному штрафному.

Огляд матчу:

Кадіс — Реал 1:1 Голи: Собрино, 37 — Маріано Діас, 5 На 61-й хвилині Альваро Негредо (Кадіс) не забив пенальті (воротар).