Офіційно: Жозе Моурінью — головний тренер Реал Мадрид!

Вчера, 21:21 | Футбол
Getty Images

Мадридський Реал офіційно оголосив про повернення на посаду головного тренера Жозе Моурінью. Відповідне рішення було ухвалено у четвер, 11 червня, на засіданні ради директорів клубу під головуванням Флорентіно Переса. Португальський фахівець підписав контракт на наступні три сезони — до 30 червня 2029 року.

Для того, щоб оформити цей камбек, керівництву мадридців довелося активувати пункт про достроковий викуп тренера (клаусулу) у лісабонської «Бенфіки», яка становила 15 мільйонів євро. Офіційно до виконання своїх обов'язків у Мадриді Моурінью приступить 13 липня, у день старту передсезонної підготовки команди.

Це вже друге пришестя португальського тактика на Сантьяго Бернабеу. Жозе Моурінью вже очолював «Реал» у період з 2010 по 2013 роки. Та трирічна епоха увійшла в історію футболу як одна з найгарячіших, адже саме тоді мадридці кинули виклик культовій «Барселоні» Пепа Гвардіоли.

За час свого першого перебування біля керма вершкових Моурінью виграв три трофеї: Чемпіонат Іспанії (Ла Ліга) — 2011/12: Той сезон став легендарним, адже Реал здобув титул із рекордними в історії ліги 100 очками та 121 забитим голом. Кубок Іспанії (Копа дель Рей) — 2010/11: У драматичному фіналі завдяки голу Кріштіану Роналду в екстратаймах була обіграна Барселона. Суперкубок Іспанії — 2012.

По материалам: realmadrid.com
Источник: football.ua
Теги: