Головний тренер Жирони Мічел високо оцінив виступ вінгера збірної України Віктора Циганкова у матчі проти Реал Сосьєдада (1:1), де футболіст грав на незвичній для себе позиції центрфорварда.
Як повідомляє FutbolFantasy, наставник пояснив своє рішення кадровими проблемами в атаці та відсутністю альтернатив:
"Я вже планував цю ситуацію ще у грі з Райо Вальєкано, але дискваліфікація Браяна Хіля не дозволила мені це зробити. Я думаю, що Циганков зіграв добре. Він був залучений до гри, постійно перебував у штрафному майданчику, добре грає головою і вміє завершувати атаки", — сказав Мічел.
Тренер також додав, що через відсутність низки виконавців команда була змушена експериментувати з позиціями в атаці.
У 36-му турі Ла Ліги Жирона зіграла внічию з Реал Сосьєдадом — 1:1. У поточному сезоні Циганков провів 32 матчі у всіх турнірах, забив 7 голів та віддав 5 результативних передач.