Піолі відмовився від роботи в московському ЦСКА
Вчера, 21:31 | Футбол
Стефано Піолі, getty images
Відомий італійський фахівець Стефано Піолі відмовився від пропозиції очолити московський клуб ЦСКА. Про це повідомляє LaViola.
За інформацією джерела, ЦСКА вийшов на контакт із 60-річним спеціалістом після звільнення швейцарського тренера Фабіо Челестіні. Проте Піолі не зацікавився варіантом працевлаштування в росії та відхилив пропозицію.
Наразі тренер формально має чинний контракт ще на два роки з Фіорентина, попри те, що був звільнений із клубу в листопаді минулого року. Це дозволяє італійцю не поспішати з вибором нового місця роботи та розглядати альтернативні варіанти продовження кар’єри.
Нагадаємо, минулого літа в медіа з’являлася інформація про переговори Піолі з Металіст 1925, яку згодом підтверджував інвестор та голова наглядової ради клубу Володимир Носов.
Источник:
football.ua
Теги: