Війна, день 1358. Звільнення двох міністрів, запобіжні заходи для фігурантів з "плівок Міндіча" та ситуація на Запоріжжі

Сегодня, 01:02 | Футбол
Учасники злочинної організації заради конспірації вигадали собі псевдоніми - Карлсон - Тімур Міндіч, а Че Гевара - колишній віцепремʼєр Олексій Чернишов (скріншот відео НАБУ)

Завершилася 1358 доба героїчного протистояння Українського народу російському повномасштабному воєнному вторгненню.

ОРІЄНТОВНІ ВТРАТИ ВОРОГА



ГОЛОВНІ НОВИНИ ?? Президент попросив прем’єр-міністерку звільнити міністрів юстиції та енергетики — Германа Галущенка та Світлану Гринчук. Згодом Світлана Гринчук повідомила, що вже подала у відставку, а Юлія Свириденко внесла на розгляд Ради подання про звільнення з посади її та Галущенка ?? ВАКС обрав запобіжний захід Лесі Устименко та Ігорю Фурсенку у вигляді тримання під вартою 60 днів з можливістю внесення застави у розмірі 25 і 95 млн грн. Також під варту відправили Ігоря Миронюка й виконавчого директора з безпеки Енергоатому Дмитра Басова ?? На позачерговому засіданні уряд подав на розгляд РНБО пропозиції щодо застосування санкцій проти Міндіча та Цукермана ?? Сили оборони були змушені відступити на більш вигідні рубежі у районі Рівнопілля. російські війська зазнають великих втрат, а просування окупантів зупинене ??  На шахті Інгульська у підземній виробці відпрацьованого блоку стався прорив гідрозакладальної суміші та затоплення горизонту Підбірка новин: hromadske ІНФОРМАЦІЯ ГЕНШТАБУ ЗСУ ЩОДО СИТУАЦІЇ НА ФРОНТІ (22:00) Від початку доби на фронті відбулося 124 бойових зіткнення. Наші захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та руйнують плани росіян.

Від російських артилерійських обстрілів постраждали райони населених пунктів, зокрема Сеньківка Чернігівської області; Кучерівка, Біла Береза, Бобилівка, Гута-Студенецька Сумської області.

На Північно-Слобожанському і Курському напрямках відбулося три бойові зіткнення. Противник завдав трьох авіаударів, скинув вісім авіабомб, здійснив 114 обстрілів, зокрема вісім — із реактивних систем залпового вогню. Підрозділи Сил оборони здійснюють пошуково-ударні дії на визначених ділянках, мають успіх.

На Південно-Слобожанському напрямку відбулося вісім боєзіткнень у районі Вовчанська та у бік Дворічанського й Григорівки. Три ворожих атаки тривають дотепер.

На Куп’янському напрямку тривають три боєзіткнення. Всього з початку доби ворог чотири рази намагався просунутися до позицій наших захисників у бік Петропавлівки, Піщаного та Богуславки.

На Лиманському напрямку сьогодні відбулося 21 боєзіткнення. Ворог атакував у районах населених пунктів Рідкодуб, Греківка, Карпівка, Зарічне, Новоселівка та в напрямках населених пунктів Новий Мир, Глущенкове, Новосергіївка, Ставки, Дробишеве, Коровин Яр, Лиман. Чотирнадцять боєзіткнень на даний час тривають.

На Слов’янському напрямку противник здійснив сьогодні чотири атаки у районах Дронівки, Серебрянки та Виїмки. Один бій досі тримає.

На Краматорському напрямку на даний час боєзіткнень не зафіксовано.

Сили оборони зупинили 13 ворожих атак на Костянтинівському напрямку. Загарбник намагався просунутися в районах населених пунктів Олександро-Шультине, Плещіївка, Щербинівка, Костянтинівка, Яблунівка та в напрямках населених пунктів Бересток й Софіївка. Ще три боєзіткнення в даний час тривають.

На Покровському напрямку російські війська 52 рази намагалися йти вперед на позиції наших військ у районах населених пунктів Шахове, Маяк, Новоекономічне, Нове Шахове, Родинське, Червоний Лиман, Мирноград, Новогродівка, Зелене, Котлине, Удачне, Молодецьке, Новомиколаївка, Філія та в напрямку Новопавлівки. Наші захисники вже відбили 48 атак, бої тривають.

На Олександрівському напрямку українські захисники відбили вісім атак противника поблизу населених пунктів Андріївка-Клевцове, Січневе, Соснівка, Вербове, Злагода. Ще одна ворожа атака триває.

На Гуляйпільському напрямку відбулося два боєзіткнення в районі Зеленого Гаю. Ворог завдав авіаударів по Варварівці та Зеленому Гаю.

На Оріхівському напрямку Сили оборони відбили три ворожі атаки у бік Приморського та Новоданилівки.

На Придніпровському напрямку від початку доби ворог здійснив одну невдалу наступальну дію в районі Антонівського мосту.

На решті напрямків суттєвих змін в обстановці не відбулося.

Українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та в тилу.

Приєднуйтеся до Сил оборони!

Переможемо! Слава Україні!

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО Вважаю, що міністр юстиції та міністр енергетики не можуть залишатися на посадах. Це питання зокрема й довіри. Якщо є звинувачення, на них треба відповідати. Рішення про відсторонення від посади – оперативне, найбільш швидке. Я попросив Прем?єр-міністра України, щоб були заяви про відставку від цих міністрів. Я прошу депутатів Верховної Ради підтримати ці заяви. І далі все має вирішуватись у юридичній площині. Буде й рішення РНБО щодо санкцій за поданням Кабінету Міністрів України. Зараз усім в Україні надзвичайно складно. Проходити через відключення електрики, «руськіє» удари, втрати. Абсолютно ненормально, що при цьому в енергетиці ще якісь є схеми. Я підпишу указ про застосування санкцій проти двох людей, які фігурують у справі НАБУ щодо Енергоатому.  

Слава Україні!

 
Віримо у ЗСУ та допомагаємо їм! Разом Ми – сила! Слава Україні!

Источник: football.ua