Перша ліга. Нічия Чорноморця та Вікторії, перемога Металіста, поразка Прикарпаття

Вчера, 16:52 | Футбол
ЮКСА

У четвер, 9 жовтня, відбулися матчі десятого туру Першої ліги сезону-2025/26.

ЮКСА на своєму полі обіграла Прикарпаття з рахунком 3:1. Відкрив рахунок Ситніков на 10-й хвилині, після перерви Геррейро подвоїв перевагу команди. Хома скоротив відставання для гостей на 50-й хвилині, але Лебедєв на 86-й хвилині встановив остаточний рахунок.

ЮКСА – Прикарпаття 3:1 Голи: Ситніков, 10, Геррейро, 48, Лебедєв, 86 — Хома, 50 Харківський Металіст на виїзді мінімально здолав Фенікс-Маріуполь 1:0 завдяки голу Луціва на 24-й хвилині.

Фенікс-Маріуполь – Металіст 0:1 Гол: Луців, 24 Одесити з Чорноморця у матчі проти Вікторії не змогли забити, зігравши внічию 0:0. З 70-ї хвилини команда грала в меншості після другої жовтої картки Ракіцького. Втрата очок коштувала Чорноморцю одноосібного лідерства — наразі у них 26 очок, стільки ж, як і у Буковини.

Чорноморець – Вікторія 0:0 Вилучення:  Ракіцький, 70 (друга жовта, Чорноморець)

Источник: football.ua
Теги: