Керманич Барселони прокоментував подолання Боруссії Д.
Каталонська Барселона напередодні поступилась дортмундській Боруссії на полі суперників у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів УЄФА, але цього вистачило для продовження участі в турнірі.
Боруссія Дортмунд — Барселона 3:1 Відео голів та огляд матчу Ліги чемпіонів Після завершення гри головний тренер "блаугранас" Ганс-Дітер Флік прокоментував виступ власної команди.
"Дуже хороший суперник, атмосфера на стадіоні була приголомшливою. Це був не найкращий наш день, і точно не легко грати проти таких команд, як Дортмунд, але ми пройшли до наступного раунду, що і було нашою метою.
Ліга чемпіонів — найкраще змагання у світі, і коли ти доходиш до півфіналу, це чудово для клубу, для команди і для всіх.
Баварія чи Інтер? Я нікому не віддаю перевагу. Завтра я буду сидіти вдома, дивитись футбол і насолоджуватись грою.
Важливо дивитися сьогоднішню гру, але ми повинні намагатись зробити себе самих краще. Треба прийняти те, що відбувалось на полі сьогодні. Ми віримо в себе.
У кожному матчі ми повинні показувати свій стиль, і після сьогоднішнього дня ми повинні проаналізувати моменти, які потребують вдосконалення, але я повністю довіряю команді і знаю, що ми знову покажемо ту якість, яку мали, що ми відскочимо назад, сьогодні був дуже важливий день, тому що ми побачили, що стоїть на кону.
Дортмунд грав надзвичайно і намагався потрапити до півфіналу з усіх сил, тому ця перемога для нас настільки важлива.
У нас було дві гри: одну ми виграли, одну програли, але в підсумку ми вийшли до півфіналу. Дортмунд грав дуже добре, але я також не хочу занадто тиснути на свою команду, тому що я не думаю, що це було б справедливо по відношенню саме до Дортмунду.
Ми могли б зіграти краще, але вони показали якість як гравці, вони багато працювали, і, врешті-решт, головне — вийти до півфіналу.
Відсутність Іньїго Мартінеса? У нього була жовта картка, і ми не хотіли ризикувати. Тому ми дали йому відпочити, і в цьому була причина.
Кожен із присутніх може якісно проаналізувати те, у що ми грали сьогодні. Зрештою, ми й самі повинні проаналізувати сьогоднішній день, і це була не найкраща наша гра, тому я розумію претензії вболівальників до нас.
Але ми також повинні бути щасливі. Настрій був зовсім поганий від самого початку гри, але ми дійшли до півфіналу, і коли ми це зрозуміли, настрій покращився.
Команда завжди хоче перемагати, грати на найвищому рівні, і це видно на кожному тренуванні, в кожному матчі. Сьогодні ми, можливо, трохи більше розчаровані, але ми повинні бути дуже щасливі, що дійшли до півфіналу.
У роздягальні теж була не дуже хороша атмосфера, але я сказав гравцям, що ми повинні бути щасливі, тому що ми вийшли до півфіналу", — заявив німецький фахівець.
Каталонська Барселона у наступному раунді гратиме проти сильнішого з пари Інтер — Баварія.